Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 • Oklejanie witryn

  Proponujemy Państwu oklejanie witryn Wrocław, sklepów, banków, restauracji, szyb lokali usługowo - handlowych czy powierzchni biurowych na terenie Wrocławia i nie tylko. Wykonujemy…

 • Szyldy reklamowe

  Szyld reklamowy, szyldy Wrocław to najbardziej popularna forma reklamy i bardzo popularna fraza wpisywana w Google.  Szyldy Wrocław to podstawowe oznaczenie miejsca prowadzenia…

 • Oklejanie samochodów Wrocław

  Oklejanie samochodów Wrocław
  Proponujemy Państwu usługę oklejania samochodów Wrocław, skuteczną i tanią formę reklamy, która przyniesie wymierne korzyści każdej firmie…

Aktualności

Ulotki reklamowe

Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy urządzeń oraz najnowocześniejszych technik wydruku, naszym Klientom możemy oferować ulotki, wizytówki, kalendarze, teczki, plakaty.

Próbnik kolorystyczny folii

Folie monomeryczne czy folie specjalistyczne stosowane do oklejania samochodów są produkowane w różnych kolorach stałych. Na naszych strona publikujemy wzornik kolorystyczny materiału wykorzystywanego do ciecia na ploterze np. liternictwa.

Oklejanie witryn Wrocław. Projekt i druk!

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej usługi oklejania witryn Wrocław. Proponujemy kompleksową usługę: projekt oklejenia, druk i oklejenie. Najczęściej zamawianą folią do oklejenia witryn, przeszkleń zewnętrznych i wewnętrznych jest folia OWV (folia dziurkowana), folia imitująca szronione szkło i folia pełna, monomeryczna. W reklamie zewnętrznej najczęściej wybieraną usługą jest oklejanie witryn Wrocław, która bardzo często spełnia rolę szyldu zewnętrznego, przedstawiającego zakres usług czy produkty firmy.

Do wykonania kosztorysu usługi prosimy o przesłanie następujących informacji: wymiary okien / przeszkleń, czy posiadacie Państwo projekt oklejenia i prosimy o przesłanie zdjęcia witryny. Przy doborze odpowiedniej folii powinniśmy wziąć pod uwagę właściwości folii po oklejeniu i czas możliwej ekspozycji grafiki. 

Folia OWV (dziurkowana) jest wybierana najczęściej dla witryn handlowych, gdzie możemy wydrukować tekst i grafikę w kolorze, zachęcając do zakupu produktów i usług. Folia OWV (dziurkowana) jest wybierana najczęściej dla witryn handlowych, gdzie możemy wydrukować tekst i grafikę w kolorze, zachęcając do zakupu produktów i usług.

oklejanie witryn Wroclaw

Przykład oklejenia drzwi, ścianki przeszklenia folią imitującej szronione szkło. Często używana folia matowa, imitująca szronione szkło, stosowana do oklejania witryn Wrocław.

oklejnaie witryn wroclaw

Przeykład oklejenia witryny Wrocław folią OWV (dziurkowana). 

oklejanie drzwi Wroclaw

Przykład realizacji nisko kosztowej oklejenia drzwi folią ploterową.

oklejnaie witryn wroclaw

Następny przekład oklejenia drzwi folią ploterową.


Folia imitująca szronione szkło wybierana jest najczęściej do oklejania przeszkleń firm medycznych, banków, ścianek przeszklenia wewnętrznego i zewnętrznego. Folia monomeryczna wybierana jest w sytuacji gdzie musimy zasłonić całkowicie pomieszczenie, nie wpuszczając do pomieszczenia światła.

W sytuacji gdzie witryna jest oklejona starą grafiką, nasza firma usunie zużytą folie przygotowując powierzchnie szklane do ponownego oklejenia.

Zapraszamy do skorzystania z usługi oklejenia witryn Wrocław!

oklejanie witryn wroclaw

1. Folia One-Way Vision (OWV)

Folie One-Way Vision często widujemy na tramwajach, autobusach. Sa to folie dziurkowane, zadrukowane od zewnątrz pęłnokolorowym wydrukiem solwentowym, zabezpieczonym przed promieniami UV. W sytuacji gdzie światła w środku jest mniej niż na zewnątrz, osoby patrzące na oklejoną witryne Wrocław nie będą widziały co się dzieje w  pomieszczenia.

oklejanie witryn wroclaw

Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław

Zastosowanie tej folii nie powoduje zaciemnienia wnętrz.Folie One-Way Vision często widujemy na tramwajach, autobusach. Sa to folie dziurkowane, zadrukowane od zewnątrz pęłnokolorowym wydrukiem solwentowym, zabezpieczonym przed promieniami UV. W sytuacji gdzie światła w środku jest mniej niż na zewnątrz, osoby patrzące na witrynę nie będą widziały co się dzieje w  pomieszczenia. Zastosowanie tej folii nie powoduje zaciemnienia wnętrz.

2. Folie imitujące mrożone szkło

Folie imitujące szkło piaskowane, mrożone szkło – słyszymy różne określenia. Najczęściej stosowana w sytuacji gdzie musimy zasłonić wnętrza pomieszczenia lub nadać nową treść, grafikę. Nie zaciemnia nam pomieszczenia. Bardzo często stosowane w pomieszczeniach takich jak biura, gabinety lekarskie, szatnie, toalety, magazyny.

oklejanie witryn Wroclaw

Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław - folie imitujące mrożone szkło. Grafika wycięta na ploterze i naklejona na folię imitującą mrozone szkło. 

oklejanie witryn wroclaw
Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław - folie imitujące mrożone szkło

3. Folie monomeryczne
Folie samoprzylepne stosowane do powierzchni szklanych i metalowych płaskich. Folia w małym stopniu przepuszcza promienie słoneczne. Na witryny stosowany do zadruku kolorowego, nie całymi aplami, wycinane kształy, napisy według projektu plastycznego. Wyrywkowe oklejanie witryny Wrocław nie zaciemnia nam całkowicie wnętrza pomieszczenia. Wydruk solwentowy zabezpieczony jest przed promienaimi UV - laminowanie grafiki. Na zdjęciu nr 3 widzimy propozycje kolorystyczne folii monomerycznej.

oklejenie witryn Wrocaw
Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław folią monomeryczn, folia pęłna, baner

oklejanie witryn Wroclaw

Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław - folie imitujące zronione szkło klejona od wewnątrz a logotypy i inne informacje cięte na folii monomerycznej, pełnej, naklejona od zewnątrz.

Dajemy możliwości tworzenia reklamy na każdym etapie jej tworzenia. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie i rzesze stałych, zadowolonych klientów. Z całą pewnością każdy zauważył jak duże znaczenie ma obecnie reklama. 
Dlatego też można już dziś się mocniej zastanowić, a z całą pewnością sami także będziemy w stanie dojść do pewnych wniosków. Prawda jest taka, że oklejona witryna Wrocław może sprawić że zainteresowanie naszymi usługami będzie jeszcze większe. 

oklejanie witryn wroclaw
Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław folia monomeryczna.

oklejanie witryn Wroclaw

Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław folia monomeryczną i folią, któa imituje szronione szkło


Tak więc można już dziś pomyśleć nad tym, a następnie podjąć właściwą decyzję. Zdarza się tak, że wielu przedsiębiorców nawet nie wie jak wiele możliwości obecnie ma.Dlatego też można od czasu do czasu się tym zainteresować,  a sami także przekonamy się do co do tego, że reklama może zdziałać naprawdę dużo.Każdego roku coraz większa liczba przedsiębiorców zastanawia się w jaki sposób można zwiększyć zainteresowanie swoimi usługami, jednak zupełnie nie biorą oni pod uwagę tego, że oklejanie witryn Wrocław staje się coraz bardziej modne.
To wszystko sprawia, że dana siedziba, bądź też sklep staje się jeszcze bardziej widoczny, a co za tym idzie każdy może się przekonać o tym, że dzięki temu klienci się zainteresują nasza działalnością.

oklejanie witryn Wrocaw

Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław olią pełną i folią dziurkowaną

O rosnącej popularności reklamy zewnętrznej decyduje między innym fakt, że jest to medium towarzyszące konsumentom w ostatniej chwili przed zakupem. Konsumenci wchodzący do sklepu najpierw widzą oklejoną witrynę Wrocław, która najczęściej przekazuje te pierwsze informacje zachęcające do zakupów a stojąc przy półce sklepowej bardzo często mają jeszcze szansę zapoznania się z komunikatem reklamowym, co upewnia go o dobrej decyzji. Coraz więcej reklamodawców zabiega o stworzenie w sklepach fragmentu swojego świata, tak jak widzą to potencjalni klienci. Jestem u siebie, czuję się jak w domu! Osoby odpowiedzialne za wystrój wnętrz walczą o takie odczucia, budując w ten sposób zaufanie do marki.

oklejanie witryn Wrocaw

Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocławolią monomeryczn, folia pęłna i folią dziurkowaną

oklejanie witryn Wroclaw

Oklejenie witryny Wrocław, drzwi, folią OWV (dziurkowaną)

oklejanie witryn Wroclaw

 Przykład oklejenia witryny folie One-Way Vision, dziurkowana, wybierana najczęściej do oklejania witryn

oklejanie witryn Wroclaw

Przykład oklejenia witryny Wrocław folią monomeryczną

oklejanie witryn Wroclaw

Przykład oklejenia witryny Wrocław folią OWV (dziurkowaną) i folią imitującą mrozone szkło

 

 

oklejanie witryn Wrocaw

Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław folią dziurkowaną

Już sam fakt, że oklejanie witryn Wrocław może sprawić, że wejście do biura będzie o wiele bardziej widoczne  a dzięki temu my sami będziemy mogli liczyć na znacznie większe zainteresowanie naszymi usługami.Jeśli ktoś nadal nie wie co właściwie zrobić oraz na którą z tych kwestii się zdecydować, to ciekawą opcją będzie pójście do firmy która świadczy takie usługi,ponieważ będą oni w stanie przedstawić przeróżnego rodzaju możliwości, dzięki którym sami bardzo wiele zyskamy.Czasami ludzie się obawiają wysokich kosztów takich usług, jednak tak naprawdę jest to inwestycja w naszą przyszłość stąd też porządnie należy się nad nią zastanowić, a z całą pewnością sami także dojdziemy do pewnych wniosków.

oklejanie witryn Wrocaw

Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław folią monomeryczną

oklejanie Witryn wroclaw

Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław folia monomeryczn, folia pęłna

oklejanie witryn wrocaw

Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław- folia OWV (dziurkowana)

Oklejanie witryn Wroclaw

Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław - folia monomeryczna, pełna

oklejanie witryn wroclaw

Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław - folia monomeryczna, pełna

oklejanie witryn wroclaw

Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław - folia monomeryczna, pełna.

oklejanie witryn wrocaw

Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław folia OWV

oklejanie witryn wroclaw

Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław folia imitującą mrożone szkło 

oklejanie witryn wroclaw

Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław folią monomeryczną z laminatem

oklejanie witryn Wroclaw

Przykład naklejenia folii imitującej szronione szkło.

 oklejanie witryn wrocaw

Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław folia OWV (dziurkowaną)

oklejanie witryn wrocaw

Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław

 oklejanie witryn wrocław cennik

Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław folia OWV (dziurkowaną)

 oklejaie witryn Wroclaw cennik

Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław folią monomeryczną z laminatem

oklejanie witryn wroclaw cennik

Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław imitującą mrożone szkło

oklejanie witryn wroclaw

Przykład realizacji: oklejanie witryn Wrocław folia OWV (dziurkowaną)

Najczęściej wybierana forma  oklejania witryn Wrocław
folia na powierzchnie szklane, matująca, po naklejeniu mamy efekt piaskowanego szkła,folia OneWayVision z nadrukiem - folia dziurkowana, zapewnia przepuszczalność światła folia samoprzylepna monomeryczna o powierzchni matowej i powierzchni  błysk, logo, hasło reklamowe oraz dane tele-adresowe.

Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i na podstawie otrzymanych informacji dotyczących powierzchni, charakteru ekspozycji dobieramy odpowiedni materiał do realizacji. Zapraszamy Państwa na inne strony internetowe, dotyczące oklejenia witryn: Oklejanie witryn Wrocław, Oklejanie witryn  Wrocław cennik, Oklejanie witryn sklepowych Wrocław.

 

Ciekawostki

oklejanie witryn wroclaw

 

 

 

 

Pomysły w reklamie


Reklama zewnętrzna
taka jak tablice reklamowe, szyldy Wrocław czy usługa oklejanie witryn Wrocław jest najstarszą formą reklamy i można śmiało zakładać, że istnieje we współczesnej formie od połowy siedemnastego wieku, ale błędem byłoby przypuszczać, że przez ten czas niewiele się zmieniło. Reklama zewnętrzna nieustannie poszukiwała rozwiązań innowacyjnych, zabiegając o stałe nadązanie za zmianami technologii i rosnącym wymaganiom klientów. Pierwszą nowinką techniczną przedstawianą jeszcze na osiemnastowiecznych rycinach jest pantograf - specjalny wysięgnik służący do przyklejania wysoko plakatów. W XIX wieku, gdy Reklama zewnętrzna była obszarem dzikiej rywalizacji o miejsca, wielką furorę zrobił namagnesowany młotek pozwalający przybijać gwoździe poza zasięgiem ramion. Wielką nowością było wprowadzenie oświetlenia tablic. Najpierw zwykłymi żarówkami - 1915 rok, a następnie świetlówkami. Z czasem pojawiły sie tablice rotacyjne, pozwalające na przemienne eksponowanie treści reklamowej. Wprowadzenie nowych materiałów do oklejania witryn Wrocław, oklejania samochodów, tablic reklamowych wniosło nowe możliwości eksponowania przekazu na różnych podłożach reklamowych.
Tablice rotacyjne w USA dopuszczono do użytku dopiero w 1996 roku, ale znane były od 1928 roku. Mechanizmy tych tablic reklamowych Wrocław często się psuły i dlatego  ten wynalazek nie zyskał wtedy powszechnego uznania. W latach dziewiedziesiatych wznowiono ich montaż w USA tak, że każdy stan miał własne zasady mające zapewnić bezpieczeństwo na drogach.  W Georgii minimalny czas po jakim wolno zmieniać plakat wynosił dziesięć sekund, ale w Oklahomie już osiem sekund, a w Kalifornii cztery sekundy. Ze względu na wielkie obawy o bezpieczeństwo kierowców tablice rotacyjne przez dłuższy czas były zakazane. Obecnie przepisy szczegółowe regulują tam zarówno czas trwania pojedynczej ekspozycji, a w niektórych stanach także czas trwania samej rotacji.

 

Ciekawostki

oklejanie witryn wroclawPomysły w reklamie

Zapraszamy na inne strony serwisu! 

Oklejanie witryny Wrocław Oklejanie samochodów Wrocław  Szyldy Wrocław  Reklama Wrocław   Strony internetowe Wrocław   Tablice reklamowe Wrocław  Wizytówki Wrocław  Ulotki Wrocław  Kasetony Wrocław  Projektowanie logotypu Wrocław  Agencja reklamowa Wrocław