Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 • Oklejanie witryn

  Proponujemy Państwu oklejanie witryn Wrocław, sklepów, banków, restauracji, szyb lokali usługowo - handlowych czy powierzchni biurowych na terenie Wrocławia i nie tylko. Wykonujemy…

 • Szyldy reklamowe

  Szyld reklamowy, szyldy Wrocław to najbardziej popularna forma reklamy i bardzo popularna fraza wpisywana w Google.  Szyldy Wrocław to podstawowe oznaczenie miejsca prowadzenia…

 • Oklejanie samochodów Wrocław

  Oklejanie samochodów Wrocław
  Proponujemy Państwu usługę oklejania samochodów Wrocław, skuteczną i tanią formę reklamy, która przyniesie wymierne korzyści każdej firmie…

Aktualności

Ulotki reklamowe

Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy urządzeń oraz najnowocześniejszych technik wydruku, naszym Klientom możemy oferować ulotki, wizytówki, kalendarze, teczki, plakaty.

Próbnik kolorystyczny folii

Folie monomeryczne czy folie specjalistyczne stosowane do oklejania samochodów są produkowane w różnych kolorach stałych. Na naszych strona publikujemy wzornik kolorystyczny materiału wykorzystywanego do ciecia na ploterze np. liternictwa.

Szyldy reklamowe Wrocław. Projekt, druk i montaż.

Szyldy Wrocław wykonujemy z pcv barwionego lub przezroczystego z wydrukiem bezpośrednim lub naklejaną folią z druku i z plotera. Rzadziej wykonuje się szyldy metalowe lub szklane. Pleksi i laminaty można grawerować mechanicznie lub laserowo.

Obecnie coraz częściej wykonujemy szyldy podświetlane jako kasetony reklamowe lub przestrzenne z wkomponowaną grafiką na witrynach. Projektujemy, drukujemy i montujemy. Nazwę firmy, logo i dane właściciela to są informacje które zawsze należy brać pod uwagę w projekcie szyldu. Dodatkowo możemy umieścić informacje czym firma się zajmuje podkreślając najważniejsze usługi lub produkty.
Szyldy reklamowe Wrocław wycinane są na ploterach najwyższej jakości, dzięki czemu osiąga parametry zgodna z założeniami projektowymi oraz oczekiwaniami Klientów. Nie ma mowy o jakichkolwiek uchybieniach oraz technicznych błędach.
Najczęściej stosowane materiały to:
płyty pcv, 6mm, 8 mm, 10mmpłyty Dibond, 3 mmblacha ocynkfolia monomeryczna z laminatem.

szyldy Wroclaw

Przykład realizacji szyldu na pleksi 8 mm z nadrukiem

Szyldy Wrocław

Przykład wykonania szyldu reklamowego z Dibondu, oklejonego folia

Zanim szyld zostanie wycięty -  wizualizacja jest rozpatrywana pod kątem skuteczności, by szyld mógł być optymalnie propozycją dla osoby chcącej dobrze zareklamować swoją działalnoś oraz usługi. Szyldy reklamowe Wrocław wypuszczane przez nas na rynek najczęściej składają się z interesującego znaku graficznego oraz ciekawie dobranej grafiki typograficznej. W wielu przypadkach okazuje się, że sama obecność nazwy, zaakcentowana za pomocą ciekawego kształtu oraz koloru jest już wystarczającym pomysłem, by zaintrygował chętnych na usługi.

Szyld Wrocaw Dibond

Przykład wykonania szyldu reklamowego z Dibondu, oklejonego folia

Dzięki połączeniu blach aluminiowych z rdzeniem polietylenowym uzyskano nowy materiał, wielokrotnie przewyższający właściwości tradycyjnej blachy aluminiowej. Dibond jest materiałem, który najczęściej używa się do produkcji różnego rodzaju reklam. Odporny na warunki atmosferyczne, lekki, , odporny na zginanie, idealna gładkość, łatwy do obróbki, nadający się do sitodruku, druku cyfrowego i oklejania folią.

Zapraszamy na inne strony serwisu!

Oklejanie witryn Wrocław Oklejanie samochodów Wrocław  Szyldy Wrocław  Reklama Wrocław   Strony internetowe Wrocław   Tablice reklamowe Wrocław  Wizytówki Wrocław  Ulotki Wrocław  Kasetony Wrocław  Projektowanie logotypu Wrocław  Agencja reklamowa Wrocław